Pencere Demiri Ankara

Ankara ilinde pencere demiri, pencere korkulukları, balkon kapısı korkuluğu, balkon kapısı demiri imal etmekteyiz. Ürünlerimiz birinci sınıf malzemelerden üretilmektedir. Tüm ülkemize özen ile gönderim yapılmaktadır. Bunun için bir tek bize ölçü ve model göndermeniz yeterlidir. Pencere korkulukları sizin istediğiniz modelde üretilir. Elektrostatik boya fırınlarında boyandıktan sonrasında size gönderilmek üzere yola çıkan pencere korkuluğu mümkün olan en kısa zamanda elinize geçecektir. Pencere korkuluklarımız 12’lik ferforje kare cumbalardan yada isteğe bağlı olarak 12’lik ferforje kare demirlerinden düz olarak da yapım edlilmektedir.
Pencere Demiri çok modele haizdir fakat genelde bir pencere demirinden istenilen güvenliktir. Pencere demiri üretilirken estetikte çok önemlidir. Pencerede duran pencere korkuluğu bulunduğu pencereye ayrı bir hava katmalı, göz tırmalayıcı bir görüntü oluşturmamalıdır. Pencere demiri ankara yapım edilmeden önce ölçülerin düzgün alınması önemlidir. İmalat aşamasından önce ölçüler değerlendirilmeli. Pencere demiri ölçüsü alındıktan sonra uygun bir modeller sağlam bir korkuluk yapılmalıdır.pencere demiri ankara

PENCERE DEMİRİ ÖLÇÜSÜ NASIL ALINMALIDIR?

Pencere demiri ölçüsü alınması için lazer metreler kullanırsanız kati ve net neticeler alabilirsiniz. Lazer metre bulunmadığında geleneksel yöntem şerit metreler kullanılmaktadır. Pencere korkuluğu ölçüsü 3 ölçü olarak alınmaktadır. Pencere demiri yükseklik ölçüsü pencerenin dışından alınmalıdır. Dış yükseklik 2 noktadan ölçülmeli. Küçük olan kısım ölçü kağıdına yazılmadır.

Pencere demiri Yatay ölçüsü pencerenin dış kısmından yatay alınan ölçüdür. 2 noktan alınması ve minik olanın ölçü kağıdına yazılması önemlidir.
Pencere demiri bağlantı ölçüsü pencerenin dış kısmında altta bulunan denizlik küpeştesinin pencereden dışa doğru olan ölçüsüdür. Küpeşte ölçüsü pencere korkuluğunun bağlantı nokta uzunluğudur. Pencere demiri mermerin ucuna basmalı yük kollarla dengelenmelidir.

Tel: 0542 224 78 27
Mail: iletisim@imzaferforje.com
Facebook:  İmzaFerforje