Korkuluk sektörüne hizmet vermeye başladığımız günden bu güne üstlendiğimiz kaliteli malzeme ve uzman işçilik, uygulamada sorunsuz garantili kurulum ile paslanmaz korkuluk hizmeti vermekteyiz. İmza Ferforje olarak bu güne kadar yurt içinde bir çok alanda hizmet verdik ve vermeye devam etmekteyiz. Ürettiğimiz paslanmaz korkuluk modelleri ve uyguladığımız korkuluk fiyatları sektörde her vakit uygun hizmet garantisi vermektedir.

Üretim aşamasında kendi atölyelerimizde alanında uzman ve deneyimli ustalarımız ile uluslararası standartlarla paslanmaz korkuluk sektörüne artı değerler katmak için çalışmalar yapmaktayız. Sizler de paslanmaz çelik alanında İmza Ferforje’de paslanmaz korkuluk modelleri ile uygun fiyata paslanmayan, erozyona uğramayan, kir tutmayan,uzun süre kullanabileceğiniz, sağlam, dayanıklı, çağıl ve estetik korkuluklar için İmza Ferforje her vakit hizmetinizdedir.

Paslanmaz korkulukların standart ölçü ve modelleri bulunmuş olduğu şeklinde, mimari projeye özel halde üretilen özel çeşitleri de bulunuyor. Korkulukların tasarımı, uygulama yeri, türü ve kalınlığı benzer biçimde faktörler ürünün fiyatlandırmasında farklılıklar yaratan başlıca kalemler olarak değerlendiriliyor. Bundan dolayı ilk aşamada paslanmaz korkuluklar için net bir fiyatlandırma yapmak çok mümkün olmuyor.

Müşteriden gelen arzu ve talebe nazaran teknik özellikler de dikkate alınarak fiyat teklifi belirleniyor. Projeye uygun halde üretilecek korkuluklar, uygulama öncesi keşif ve ölçülendirme aşamasından geçiyor. Siparişi alınan korkulukların üretici firmadaki üretim aşamasından sonrasında, uzman teknik ekip tarafından yerinde montajı gerçekleştiriliyor.

Paslanmaz Korkuluk Ankara

Binalarınıza ve dairenize merdiven korkulukları, balkon korkulukları ve paslanmaz çelik özel imalatlarımız ile asalet katmakta, montajı yanı sıra de monte sistemler ile merdiven ve balkonlarınıza çözüm üretmekteyiz.
Tüm imalatlarımız tamamıyla kaliteli paslanmaz çelik ürünümüzden polisajlı ve satine olmak üzere iki yüzey tipi ile üretilmekte ve paslanmaz malzemenin hijyeni, güzel görüntüsü ve korozyona karşı olan dayanıklılığı ve uygun fiyatı ile müşterilerimizin gereksinimlerine yanıt vermeye çalışmaktayız.
Paslanmaz korkuluk deyince aklınıza gelen her alanda özel tasarım ve üretim yapma yeteneği bulunan İmza Ferforje ile projelerinize özel modelleri tasarlatabilir, korkuluk fiyatı konusunda bilgi alışverişinde bulunabilir ve projenize teklif alabilirsiniz.

Tel: 0542 224 78 27
Mail: iletisim@imzaferforje.com
Facebook:  İmzaFerforje