Tırmanmayı engelleyici göz aralıklarına sahip, yüksek güvenlik ihtiyacına yönelik çözümler için panel çit sistemleri idealdir.
Klasik panel çit sistemleri tüm projelerde ve özel alanlarda uygulanabilen ve her türlü zeminde uygulanabilen en uygun çözümleri İmza Ferforje & Dekorasyon firmamız sunmaktadır.
Sağlamlığının yanı sıra güvenlik gereksinimlerinde dekoratif tasarımı ile tüm ölçülerin uyum içerisinde kullanılabildiği bir panel sistemidir. Estetik ve çağıl renk alternatifleriyle zevkinize uygun tasarım olanakları sunar.
Ekonomik yapı ve hızlı montaj ile çalışma ve yaşam alanlarınız sizin için güvenli kılar.
50×50 mm göz aralıkları ve simetrik yapısı yardımıyla tüm yükseklikteki panellerin uyum içinde kullanılabildiği klasik panel çit sistemidir. Tüm projelere dekoratif ve güvenli çözümler sunar.
Galvaniz üzeri polyester kaplama yardımıyla uzun seneler bakım gerektirmeden işlevini yerine getirebilen kendisini kanıtlamış bir çit sistemidir.

Tüm kelepçe sistemleri ile kolayca kullanabilen, klasik, her türlü zemin koşullarında rahatça uygulanabilir. Özel olarak geliştirilmiş takılarının yanı sıra, kendine özgü kanatlı ve sürgülü kapı sistemleri bulunan çit sistemi proje tümünde tam bir uyum sağlar.
250 cm genişliğinde, 6 ayrı yükseklikte üretilmekte olan çit panelleri, galvaniz üzeri polyester kaplamasından dolayı yüksek korozyon direncine sahip, dayanıklı ve dekoratif çözümler sunar. Benzerlerinden farklı ve özel dizaynı dahilinde değişik yüksekliğe sahip paneller birbirleriyle uyum halinde kullanılabilirler.
Galvaniz üzeri polyester kaplama teknolojisi sayesinde bakım gerektirmeyen, uzun süre dayanıklı klasik panel sisteminde, RAL 6005 yeşil ve tüm RAL renklerinde üretim yapmaktayız.
Panel çit ve tel çit sistemleri konutların, fabrikaların, askeri bölgelerin, hava alanlarının, sınır bölgelerinin vb. alanların çevresinin güvenlik ve koruma amaçlı çevrilmesinde kullanılır.

Panel Çit Özellikleri

  • Simetrik, şık ve güzel duyu bir çit çeşididir.
  • Statik boyanın galvaniz üzerine uygulanması ile yapılır.
  • Dikim aşamasında kaplama statik boya kullanılarak elektro galvaniz üzerine uygulanır.
  • Panel çit yüksekliği 50-250 cm arasında değişir.
  • Montaj yapılırken plastik klipsler kullanılır.
  • Plastik klipslerin sayısı çitlerin yüksekliğine göre belirlenir.
  • Özel bir kaplama teknolojisi ile polyester katkılı olarak üretilir.
  • Çevrilmek istenen alana göre farklı çit sistemleri uygulanabilir.

Tel: 0542 224 78 27
Mail: iletisim@imzaferforje.com
Facebook:  İmza Ferforje