Ankara’nın tüm ilçe ve mahallelerinde kaynak işleri için usta arıyorsanız bize ulaşabilirsiniz. En uygun fiyat ve kaliteli işçiliğimiz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Kaynak işleri ile ilgili bilgi ve fiyat teklifi almak için bizi arayın!

Kaynak Nedir?

Kaynak, malzemeleri birbiriyle birleştirmek için kullanılan bir yöntemdir. Çoğu zaman metal veya termoplastik malzemeler üzerinde kullanılır. Bu yöntemde genellikle malzemelerin kaynak yapılacak kısmı eritilir ve bu kısma dolgu malzemesi eklenir. Daha sonra ek yeri soğutularak sertleşmesi sağlanır. Bazı durumlarda ısı ile birleştirme işlemi basınç altında yapılır. Bu yöntemde kullanılan dolgu malzemesi olan lehimde, lehim ve sert lehim ile fark göstermektedir. Bu fark lehim ve sert lehim şekillerinde birleştirme düşük erime noktalarında ve çalışma parçaları erimeden doğar.

Kaynak için elektrik arkı, gaz alevi, lazer, elektron ışını, sürtme, ultra ses dalgaları gibi farklı enerji kaynakları kullanılabilir. Endüstriyel işlemlerde, kaynak açık hava,su altı, uzay şeklinde farklı ortamlarda gerçekleştirilebilir. Bununla birlikte, yapıldığı yer neresi olursa olsun, kaynak çeşitli tehlikeler barındırır. Alev, çapak, elektrik çarpması, zehirli dumanlar ve ultraviyole ışınlara karşı önlem almak gereklidir. Eldiven ve maske kullanımı ile bu tehlikeyi en aza indirmek gerekmektedir.

Kaynak İşleri Ankara

Kaynak ile yapılacak tüm tadilatlarda uzman ekibimiz titizlik ile çalışmaktadır.  Kaliteli işçilik ve uygun fiyat garantisiyle siz müşterilerimizin kaynak işleri hizmetimizden yararlanmasını sağlamaktayız. Ankara’nın tüm bölgelerinde hizmet vermekte olup, tadilatlarınıza kolaylık sağlamaktayız. Eğer Ankara dışında iseniz ve büyük bir proje planınız var ise bizleri yine arayabilirsiniz. İl dışına da hizmet vermekteyiz.
İmza Ferforje olarak ilkeli, dürüst ve pratik çözümler ile müşterimize hizmet vermeyi hedef almaktayız. Kaynak işleri hizmetimiz ile korkuluk tamiri, balkon korkuluk tamiri, merdiven korkuluk tamiri, bahçe korkuluk tamiri,bina giriş kapısı tamiri de yapmaktayız.  Ferforje Ankara kaynak işleriniz de itina ile yapılmaktadır.

Kaynak işleri fiyat teklifi almak için 0542 224 78 27 numaralı telefonumuzdan veya iletisim@imzaferforje.com adresimizden ulaşabilirsiniz.

Tel: 0542 224 78 27
Mail: iletisim@imzaferforje.com
Facebook:  İmza Ferforje