Tadilat ve dekorasyon işlerindeki başarı, tecrübeden geçmektedir. Bizler bu işi severek ve saygı duyarak yapmaktayız. Alanında uzman kadromuz ile planlanan projelerinizi, gelişen ve değişen dekorasyon tekniklerini de önemle dikkate alarak dinamik bir ekip çalışması ile yapmaktayız. İşi süresinde teslim, kaliteli hizmet ve uygun fiyat garantisi de veriyoruz. Ön incelemede yerinde keşif yaptıktan sonra arzu ettiğiniz kalitede ve malzemeyle, istediğiniz bütçede tadilatınızı yapıyoruz.
Tadilat ve onarım işleri can sıkıcı, içinden çıkılamayan, sorunlu işler olmaktan çıkıyor. Birebir yerinde A’dan Z’ye tüm işlerinizi firmamıza gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. İster evinizin boya badanası olsun ister anahtar teslim tadilat işleri olsun, sorun etmekten çıkarın. Çünkü bizler işimizi küçük yada büyük diye ayırmıyoruz.

Uzman ekibimiz işi almadan önce bir plan hazırlamaktadır. Daha sonra sizlerle plan üzerinde çalışma yaptıktan hemen sonrasında projelendirip uygulama programımıza almaktayız. Ev tadilatı, ofis tadilatı, anahtar teslim tadilat işleri, dekorasyon, sıva ve boya işleri, asma tavan, bölme duvar, fayans seramik döşeme işleri, sıhhi tesisat ve birçok işi yapmaktayız. Tadilat işlerini tek elde biriktirerek fiyattan ve zamandan kazandırıyoruz.

Dekorasyon Ankara

İmza Ferforje&Dekorasyon çatısı altında enerjisi yüksek ve tecrübeli kadromuzla farklı dekorasyon alanlarındaki son teknolojiye ayak uydurarak dekorasyon ihtiyaçlarınıza hesaplı ve tertipli çözümler bulmaya çaba ediyoruz. Ankara haricinde öteki illerde de faaliyet gösteren İmza Ferforje&Dekorasyon tecrübenin ışığında hızlı değişen dekorasyon sektöründe sizlere doğru hizmet vererek yükselmeyi planlıyor.

Amacımız müşterilerin istekleri doğrultusunda kendi tecrübesini ve ekibin enerjisini kullanarak ortak paydada en iyiyi ortaya çıkarmak, vaat edilen sürede işini tamamlayarak siz değerli üyelerimizin beğenisine sunmaktır. Gayemiz siz kıymetli müşterilerimizin isteklerini aksatmadan en iyi şekilde tamamlamaktır.

İmza Ferforje&Dekorasyon uzman uygulama ekibi, sizlere bu projeyi kolaylaştırmak ve sorunlarınızı çözmek için öncelikle ihtiyaçlarınızı dikkatle dinler, bütçenize en uygun tasarım ve uygulamayı gerçekleştirir, sonunda ise projeyi size tam zamanında teslim eder.

Dekorasyon Ankara fiyat teklifi almak için 0542 224 78 27 numaralı telefonumuzdan veya iletisim@imzaferforje.com adresimizden ulaşabilirsiniz.

Tel: 0542 224 78 27
Mail: iletisim@imzaferforje.com
Facebook:  İmza Ferforje