Alüminyum korkuluk sistemleri Türkiye’de giderek popüler hale gelmiştir. Bu sistemler genellikle balkonlarda, merdivenlerde, teraslarda, havuz bölmelerinde, galeri boşluklarında, villalarda ve havuz kenarları şeklinde yerlerde kullanılır. Alüminyum korkuluklar cam ile birleştiğinde, saydamlık sayesinde kesintisiz, güzel bir görünüm sağlanır. Cam bulunmuş olduğu ortama çok büyük bir ferahlık sağlar. Alüminyum korkuluk ve camın evliliği ile mekanlarınızda muhteşem uyumu yakalayabilirsiniz.

Alüminyum Korkuluk Ankara

Alüminyum merdiven ve balkon korkuluk ve küpeşteler genellikle paslanmaz alüminyum bina korkulukları olarak bilinmektedir. Birçok aksesuar ve detaylı güzel duyu yapısı ile ev, iş yeri, yazlık gibi bir çok alanlarda tercih edilmektedir. Merdiven küpeşteleri özel istekler doğrultusunda bir çok renk ile yapılmaktadır. Günümüzde tercih edilen renkler, doğal bronz renk olarak kullanılmaktadır.

Alüminyum korkuluk günümüzde tercih edilen merdiven korkuluğu modellerindendir. Gerek uygun fiyat gerek ise estetik açıdan uygun olmasının yanı sıra paslanmaya dayanıklı olması ve hızlı takılır vesökülür olması da çok rağbet görme sebeplerindendir.
Alüminyum korkulukların çok kullanılmasının başlıca sebebi piyasada birçok farklı renk ve desenin ve bu desenlere uygun aparatlarının bolca bulunmasıdır. Bu aparat, renk ve desenler kullanılarak sınırsız seçenekte model üretilebilmektedir.Bu modellerden beğendiğinizi yaptırabilir dilerseniz planladığınüz model hakkında bize bir düşünce verip size özel modeli bulmamıza yardımcı olabilirsiniz.
Alüminyum korkulukların maksimum tercih edilen modeli yuvarlak boru şeklinde olanıdır. Montajının daha kolay olması, bununla birlikte fiyatınında daha düşük tutulması buna sebep gösterilebilir. Ahşap tutamaklı ve camlı model seçenekleri de mevcuttur. Alüminyum korkuluklar ne olursa olsun paslanmazdır. Bu sebepten dış mekanlarda gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Ek olarak ısıya karşı dayanıklı olması nedeniyle de özellikle yangın merdivenlerinde kullanılması tavsiye edilir. Hem görüntü hem dayanıklılık hem de fiyat açısından tavsiye edilebilecek bir korkuluk çeşididir.

Alüminyum Korkuluk Özellikleri

  • Bakım gerektirmemesi
  • Çok uygun fiyatlara montajının yapılabilmesi
  • Sınırsız sayıda modelinin bulunması yada yeni modeller oluşturulabilmesi
  • Paslanmaya dayanıklı olması
  • Her türlü mekana kurulabilmesi
  • Isıya karşı dayanıklı olması (yangından etkilenmemesi)
  • Her renkte bulunabilmesi
  • Ahşap, cam ve pleksi benzer biçimde ürünlerle uyum içinde kullanılabilmesi

Bizlere her türlü Merdiven küpeşte, merdiven korkuluk ankara, alüminyum merdiven küpeşte, merdiven küpeşteleri, merdiven korkulukları, merdiven küpeşte korkuluk fiyatları için ulaşabilir, ücretsiz olarak keşif hizmetimiz ile ölçülendirme, küpeşte ürün katalogları ve fiyatları için bizlere ulaşabilirsiniz.

Tel: 0542 224 78 27
Mail: iletisim@imzaferforje.com
Facebook:  İmza Ferforje