Balkon Korkuluğu Ankara

Balkon Korkuluğu Ankara

Ankara balkon korkuluğu; Merdivenlere, balkonlara, teraslara ve yapıların birçok kısmına, emniyeti ve hoş bir görünümü sağlamak için meydana getirilen dekorasyon aracıdır. Alüminyum profiller kullanılarak yapılan bu uygulamaya alüminyum korkuluk veya alüminyum küpeşte denir. Küpeşte, korkuluk kelimesi ile eş anlamlıdır.

Bir malın sadece fiyatına bakmak bazı hileleri ve kalitesizliği kabul etmek anlamına gelir. Bazı firmalar da ham maddeye bazı diğer maddeler kattıkları şeklinde profil ve aksesuarları standartlarından daha ince bir halde yapabilmektedirler. Örneğin; alüminyum borular içinde bağlantıyı sağlayan ve diğer ürünlere bakılırsa daha kalın olan dirseklerin içine plastik döşemektedirler. Bundan dolayı ilişkide olduğunuz firmanın ürünlerinin sertifikalı olup olmadığını kontrol ediniz. Standartlarına uygun olmayan malzemelerin kullanılması daha sonra borularda yüzey çillenmesi ve renk kararması gibi sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bunun yanında kalitesiz malzeme ve ustalaşmış olmayan ekiplerce yapılan uygulamalar kısa zamanda eğilmekte, bükülmekte veya kırılmaktadır. Birçok müşteri, bu biçim firmalarla iş yaptıktan sonra yıkılan alüminyum korkuluk uygulamalarının tamiri için bizleri aramışlardır. balkon korkuluğu ankara
Ankara Balkon Korkuluğu, alüminyum olduğu gibi ahşap, demir ve plastik de olabilir. Alüminyum küpeşte diğer küpeşte uygulamalarından farklı olarak demontedir. Kısaca profilleri parça bir şekildedir. Daha sonrasında bu profiller vida ile birbirine tutturularak oluşturulur. Alüminyum korkuluklar, balkonlarda, merdivenlerde, bina girişlerinde, bahçelerde, asma katlarda, havuz kenarlarında ve teraslarda rahatça uygulanabilir.

Tel: 0542 224 78 27
Mail: iletisim@imzaferforje.com
Facebook:  İmzaFerforje